Globální Zeitgeist Day 2023 Praha

Rádi bychom Vás všechny pozvali na patnáctý a poslední výroční Globální Zeitgeist-Day 2023 v Praze (Spojka Karlín 13:00).

Zaměřením této výroční konference udržitelnosti je obeznámit širokou veřejnost s opravdovými příčinami mnoha častých společenských, environmentálních a technologických problémů, kterým dnes čelíme, a zároveň nabídnout naději a některá možná řešení.

Hnutí Zeitgeist organizuje tuto sérii celosvětových událostí spolu s aktivisty z celého světa od přibližného založení v roce 2009. Kvůli nedávnému oznámení o ukončení všech celosvětově organizovaných aktivit, administrace a událostí včetně Globálního Zeitgeist-Day, bude tato událost, která byla plánována již od minulého roku, poslední svého druhu.

Zde je uvedeno veřejné vyjádření: https://www.thezeitgeistmovement.com/

Na této poslední události bude TZM Česká Republika 26. srpna v Praze hostit různé prezentace domácích I zahraničních řečníků. Po programu budou rovněž následovat otázky a odpovědi a video vzkazy lidí z celého světa, kteří se účastnili dřívějších událostí. Na závěr je plánována párty.

Rezervace míst již skončila. Bez rezervace bohužel z finančních důvodů nebudeme vpouštět.

Organizaci události hradíme z osobních prostředků a nevybíráme vstupné. Finální cena se však bude pohybovat v desítkách tisíc korun. Pokud můžete, zvažte prosím příspěvek na účet CZ7803000000000320400548

Zatímco toto je poslední globální událost, další lokální události budou i nadále probíhat po celém světě.

Revoluce probíhá!

https://www.facebook.com/events/1378715812950713