Podpora projektů

Svobodný vysílač CS

Svobodné internetové rádio, které vytváří prostor pro prezentaci zodpovědných alternativních organizací, hnutí i jedinců, kterým není lhostejný další vývoj v naší společnosti:

Logo_Svobodny vysilac

Nový svět

Informace a schopnost naložit s nimi správně byly a budou základním faktorem vedoucím k úspěchu. Ať už se jedná o práci, zábavu či mezilidské vztahy. Vědět informaci byla vždy výhoda. My v Novém světě se držíme staré pravdy, že víc hlav víc ví a chceme sdílet znalosti s lidmi, kteří mají chuť dozvědět se něco nového, pobavit se a rozšířit si obzory. Zajímají nás názory, znalosti či zkušenosti druhých. Proto jsme se rozhodli vytvořit místo, kde by si všichni návštěvníci mohli vyměňovat nabyté zkušenosti a posouvat sebe i ostatní kupředu! Člověku už pak jen stačí nápad, inspirace či pošťouchnutí, které jej obohatí:

2015-06-09_Nový svět

BOINC

Open-source software pro dobrovolnickou podporu výpočtů mnoha důležitých projektů. Využijte volný čas Vašeho počítače (Windows, Mac, Linux nebo Android) k léčbě nemocí, studiu globálního oteplování, objevování pulsarů a mnoha dalším typům vědeckého výzkumu. Je to bezpečné a snadné. Můžete se i přidat k týmu TZM.