Spolupracujeme

Svobodný vysílač CS

Svobodné internetové rádio, které vytváří prostor pro prezentaci zodpovědných alternativních organizací, hnutí i jedinců, kterým není lhostejný další vývoj v naší společnosti.

Logo_Svobodny vysilac

Slobodný vysielač

„Slobodný vysielač“ je najväčší a najkomplexnejší projekt slobodného a nezávislého média v histórii Slovenska.slobodny-vysielac-300x1071

Nový svět

Informace a schopnost naložit s nimi správně byly a budou základním faktorem vedoucím k úspěchu. Ať už se jedná o práci, zábavu či mezilidské vztahy. Vědět informaci byla vždy výhoda. My v Novém světě se držíme staré pravdy, že víc hlav víc ví a chceme sdílet znalosti s lidmi, kteří mají chuť dozvědět se něco nového, pobavit se a rozšířit si obzory. Zajímají nás názory, znalosti či zkušenosti druhých. Proto jsme se rozhodli vytvořit místo, kde by si všichni návštěvníci mohli vyměňovat nabyté zkušenosti a posouvat sebe i ostatní kupředu! Člověku už pak jen stačí nápad, inspirace či pošťouchnutí, které jej obohatí.

2015-06-09_Nový svět

Malý filmový festival mladé tvorby

Malý filmový festival mladé tvorby, který se každoročně koná v Brně, pomáhá dětem a mládeži poznat prostředí filmu, sbírat poznatky od zkušenějších a slavnějších kolegů a realizovat se vlastní tvorbou. Jejich úsilí na konci festivalu vyhodnocuje odborná porota.

2015-08-21_MFFMT B16_Logo_640x360