Peter Joseph: Zeitgeist Addendum (Český dabing)

Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) je druhým dokumentem série Zeitgeist poskytující kritický náhled na společnost dnešní doby a odhalující zásadní příčiny společenské korupce, s obsahem reálného návrhu řešení nezaloženém na konvenční politice, morálce, zákonech ani jiných zažívaných a zároveň zcela mylných představách o životě společnosti, nýbrž na moderním, nepověrčivém chápání toho, co jsme a jak konkrétně souvisíme s přírodou, jejíž jsme neoddělitelnou součástí.

Dokument propaguje a podporuje nový, konstruktivní socio-ekonomický systém aktualizovaný na úroveň současného poznání, ve kterém sehrává výraznou roli celoživotní práce sociálního inženýra, architekta, futurologa a vědce Jacque Fresca a Projektu Venus. Socio-ekonomický systém nazvaný Ekonomika založená na zdrojích nebo Ekonomika založená na přírodních zákonech / zdrojích jakožto systém podporující na planetě Zemi vzdělání, etiku, hojnost a svobodu pro všechny bez rozdílu.

Dokument Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) Vám přinášíme s profesionálním českým dabingem vytvořeným dabingovými společnostmi Bär a Budíkov za osobní účasti členů Hnutí Zeitgeist Česká republika Martina Böhma a Michala Mausera při jeho tvorbě.

Hnutí Zeitgeist Česká republika, respektive iniciativa ETIQ.CZ, z.s., uplatňuje k této naší dabingové stopě tzv. copyleftovou licenci CC-BY-SA 4.0, což ve stručnosti znamená, že daný dabing můžete libovolně stahovat, sdílet a šířit s povinností pouze uvedení jejího autora, kterým je zmíněná iniciativa ETIQ.CZ, z.s.

1
Zanechte odpověď

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Miloslav Dědek Recent comment authors
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejvíce hlasů
Upozornit na
Miloslav Dědek
Host
Miloslav Dědek

V dokumentu oceňuji následující konstatování: Všechny přírodní systémy vznikly vývojem a všechny představy o realitě se budou neustále vyvíjet, měnit a mizet. Musíme též pochopit, že všechny společenské systémy jsou ve skutečnosti vymyšlené oblasti pouze za účelem konverzace, protože v přírodě neexistuje něco jako nezávislost. Celá příroda je sjednocený systém vzájemně souvisejících proměnných, kde každá je příčinou i reakcí, existující pouze jako jeden celek. V dokumentu je důkladně a věcně správně popsán současný stav vývoje mocensko-politického uspořádání lidstva, ale jeho další vývoj je pouze poměrně neurčitě naznačen. Současně existující globální finanční systém respektuje celý svět, přičemž tento systém v podstatě… Více »